Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu

Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu - Janet McGeever, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Janet McGeever,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janet McGeever,. Číst Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem – skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu. Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich také oslavujeme. Menopauza však často v ženách vyvolá sklíčenost, jako kdyby naše těla byla poškozená nebo nedostačující, obzvlášť v oblasti sexuality a intimity. K menopauze můžete ale přistoupit také radikálně pozitivním způsobem, zaplaveny pocitem vitálního probuzení a znovu–zažehnutí ženské sexuality, kreativity a spirituality. Autorka několika bestsellerů o vědomém milování Diana Richardson a psychoterapeutka Janet McGeever, obě také učitelky tantry, vám ve své nejnovější knize vysvětlují, co můžete v menopauze očekávat na fyzické, emocionální a spirituální úrovni a co může znamenat pro partnerský vztah. Podrobně zde popisují tantrické techniky a cvičení, které vám pomohou spojit se s intuitivní moudrostí vašeho těla a srdce a pomohou vám osvobodit se od očekávání výkonu konvenčního sexu. Vysvětlují, v čem je tantra ženám v menopauze blízká a jak jejich těla přirozeně vstupují do tantričtější fáze zaměřené na kreativitu a spiritualitu. Prozkoumáte s nimi, jak se dá sex praktikovat nejen pro sex samotný, ale také pro zlepšení zdraví, vztahů, lepší sebeovládání, emocionální rovnováhu a k dosažení rozšířeného vědomí. Využijte menopauzu k prohloubení své důvěry v dokonalost fungování ženského těla a začněte prožívat skutečnou intimitu a hlubokou lásku na úrovni, která byla dosud nepředstavitelná.


...ký sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu Janet McGeever, Diana Richardson Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu Jako ženy žijeme v těsném spojení se svým tělem - skrze menstruaci, těhotenství, porod, mateřství a menopauzu ... Tantrický sex a menopauza | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Každý z těchto přechodů nás v mnoha směrech změní a většinu z nich také oslavujeme. Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a sexuální obnovu Kniha - autor Diana Richardson; Janet McGeever, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -21% 349,- Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte ... Tantrický sex a menopauza: praktiky pro spirituální a ... ... . Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY