Stephen King ve filmu

Stephen King ve filmu - Jessie Horsting | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jessie Horsting
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stephen King ve filmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stephen King ve filmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessie Horsting. Číst Stephen King ve filmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stephen King je nepochybně největším americkým vypravěčem – díla žádného jiného spisovatele nejsou adaptována tak často a pravidelně jako ta jeho. Kingovy romány, novely a povídky se staly předlohami celkem pětašedesáti celovečerních filmů a třiceti televizních filmů a seriálů, které leží v samém srdci hollywoodské zábavy. Tato díla představují podstatu hororového žánru a zároveň předkládají divákům panorama amerického života. Publikace, doprovázená celou řadou známých i méně známých fotografií, představuje nejkomplexnějšího průvodce filmy a televizními seriály, jež vznikly na základě Kingových literárních děl. Pojednává o všech verzích Kukuřičných dětí, pokrývá a zpracovává každý nový remake od Carrie až po To a vynáší na světlo všechna temná zákoutí Kingovy představivosti.Kniha obsahuje rovněž neotřelé recenze, rozhovory, informace z natáčení a životopisné detaily, díky čemuž je splněným snem pro každého znalce díla mistra hororu i všech filmových fanoušků.


...King také velmi rád hraje epizodní role ve snímcích, které se točí na motivy jeho knih ... Kniha Stephen King ve filmu | Fantasyobchod.cz ... . Většinou jde jen o bezvýznamné vedlejší postavy různých řidičů a hlídačů. Sám se také pokusil o režii a natočil film podle vlastní povídky pod názvem VZPOURA STROJŮ, avšak bez většího úspěchu. Zkusil si i režii a to ve filmu Maximum Overdrive podle jeho povídky Trucks v roce 1985. Psal také pod pseudonymem Richard Bachman. Zdroj: wikipedia.org ... Stephen King je autor, ... Stephen King | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... . Psal také pod pseudonymem Richard Bachman. Zdroj: wikipedia.org ... Stephen King je autor, na kterého nedám dopustit. Než jsem na něj narazila, měla jsem za to, že žádná hororová kniha nejde napsat tak dobře, aby se jí člověk bál, že ... Stephen King ve filmu. Ian Nathan. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY