Bavič

Bavič - Karel Šíp | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Šíp
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bavič.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bavič ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Šíp. Číst Bavič Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život a vzpomínky známého baviče a moderátora v rozšířeném vydáníPopulární moderátor, skladatel a bavič sepsal příběh svého dosavadního života, v němž nechybí vážné ani úsměvné momenty. Do vyprávění zahrnul také historky, vzpomínky a úvahy na různá témata, kterými se zaobírá ve svém volném čase. Co si myslí o psaní, jaký vztah má k automobilům a proč nemá rád diskotéky? Nové, rozšířené vydání autobiografie Karla Šípa doplňují písňové texty, fotografie a také drobné ilustrace Jiřího Slívy.


...2. narozeniny před pár dny oslavil bavič a moderátor Petr Novotný, který se po mrtvici a sérii zdravotních problémů v posledních letech stáhnul do ústraní a na veřejnosti se objevuje pouze sporadicky ... Bavič — Česká televize ... . Jak dnes hvězda Fešáků či nováckých estrád vypadá? Se zdravím Novotný ... Postupem doby se z něj stal vyhledávaný estrádní bavič, jehož styl se vyznačuje přímočarým humorem a výraznou mimikou. Je pětinásobný držitel titulu Bavič roku v anketě TýTý. Věnuje se také produkci - vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu 6P. Kromě své moderátorské a podnikatelské činnosti se věnuje vařen ... Václav Hučík, humorista, lidový vypravěč, bavič - YouTube ... . Je pětinásobný držitel titulu Bavič roku v anketě TýTý. Věnuje se také produkci - vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu 6P. Kromě své moderátorské a podnikatelské činnosti se věnuje vaření. Bavič je osoba, která poskytuje zábavu v mnoha různých formách, například mluveným slovem, zpěvem či tancem.Nejtale...SOUVISEJÍCÍ KNIHY