Co je to? - Zvířátka

Co je to? - Zvířátka - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je to? - Zvířátka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co je to? - Zvířátka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co je to? - Zvířátka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak dělá kravička? Kde žije liška? Které zvíře má chobot? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 úžasných zvířat rozdělených podle prostředí, kde žijí. Na každé dvoustraně jsou navíc krátké zábavné otázky k obrázku, které procvičí pozornost. Tím si děti snáze zapamatují všechno, co se dozvěděly. Toto obrázkové leporelo pomůže vašemu dítěti zábavnou formou poznávat zvířata a rozšířit slovní zásobu.


...lají zvířátka výukové video pro děti ... Zvířátka z kaštanů a jak je vyrobit s malými dětmi ... ... . Video zobrazí zvíře a je vysloveno citoslovce zvířecí řeči. Video učí, jak zvířátka mluví. Video je určeno pro ma... Co je to? - Zvířátka kolektiv. ... Tím si děti snáze zapamatují všechno, co se dozvěděly. Toto obrázkové leporelo pomůže vašemu dítěti zábavnou formou poznávat zvířata a rozšířit slovní zásobu. 143 Kč 179 Kč - ušetříte 36 Kč (20 %) ... Jak dělá kravička? Kde žije liška? ... Co je to? - Zvířátka | Albatrosmedia.cz ... ... Jak dělá kravička? Kde žije liška? Které zvíře má chobot? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 úžasných zvířat rozdělených podle prostředí, kde žijí. Na každé dvoustraně jsou navíc krátké zábavné otázky k obrázku, které procvičí pozornost. Co je to? - Zvířátka. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0...SOUVISEJÍCÍ KNIHY