Jedno morče a dvě mámy

Jedno morče a dvě mámy - Pieter Feller | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pieter Feller
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedno morče a dvě mámy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jedno morče a dvě mámy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pieter Feller. Číst Jedno morče a dvě mámy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seb a jeho mámy Lotka a Marta se přestěhují z Amsterdamu do provinčního městečka. Seb začne chodit do jiné školy a rychle si najde nové kamarády. Lidé v sousedství jsou velmi milí, ale výjimka se přece najde – a bude třeba nemálo trpělivosti a fantazie, než ji maminky se svým klukem zkrotí. Seb, nápaditý ochránce krásných výmyslů svého dědy Sebastiána, se ve svém pokoji se vším svěřuje morčeti Kamzíkovi. To zvířátko dokáže donekonečna naslouchat. Příběh je vyjímečný i tím, že roli rodičů zastávají dvě maminky.


...dno morče a dvě mámy Přidat komentář ... Kniha Jedno morče a dvě mámy - Pieter Feller | Dobré Knihy.cz ... . milan.krimsky. 06. února. Kniha, kde nechybí rozbor výchovy dítětě homosexuálním párem, fakt supr napsáno, dle autora i okolí se choval přiměřeně bez odstupu ... Život se dvěma mámami Pieter Feller: Jedno morče a dvě mámy.Il. Niels de Hoog, přel.Adéla Elbel, LePress, Praha, 2015, 96 s.. Kluk Seb má dvě mámy. Lotku a Martu. To je výchozí situace knížky pro děti Jedno morče a dvě mámy (Twee moeders en een cavia) nizozemského autora Pietera Fellera s ilustracemi Nielse de Hooga.Na rozdíl od jiných knih, v nichž se o ... Feller, Pieter: Jedno morče a dvě mámy - iLiteratura.cz ... .Na rozdíl od jiných knih, v nichž se objevují nové ... Feller, Pieter: Jedno morče a dvě mámy. Když se Seb přestěhuje z Amsterodamu na venkov, naráží zpočátku ve svém okolí na nedůvěru i proto, že pochází z netyp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY