Skleněné město

Skleněné město - Steven Savile | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steven Savile
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Skleněné město.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skleněné město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Savile. Číst Skleněné město Online je nyní tak snadné!

POPIS


Magie je všude kolem nás. Jen musíme vědět, kde ji hledat. V roce 1924 se dva bratři, Izajáš a Seth Reinesovi, zamilovali do Eleanor, slibné mladé herečky z londýnského East Endu. Ta během natáčení Hitchcockova filmu Číslo třináct záhadně zmizela. Tato událost zčeřila stojaté vody poklidného londýnského života a jistou dobu se tak nemluvilo o ničem jiném než o zmizení krásné herečky – a také proslulého gangstera, jenž se ztratil týž den. O pár desítek let později už nežije téměř nikdo, kdo by si Eleanor pamatoval. Najednou však hrozí, že temné tajemství jejího zmizení vypluje na povrch a změní Londýn k nepoznání. Mladý Josh Raines se proto chystá vstoupit do světa magie a děsivých přízraků ze stříbrného plátna, do království šalby, klamu a dávných gangsterů, kteří poroučí strašlivým stvořením z jiného světa. Chystá se vejít do Skleněného města. Josh je tak vtažen do víru událostí souvisejících s Eleanořiným zmizením a posedlost krásnou herečkou, kterou si muži v jeho rodině předávají jako nechtěné dědictví, se najednou týká i jeho. Pohřbená tajemství začínají vyplouvat na povrch a léta utajená místa se pomalu odkrývají. Ve Skleněném městě na Joshe čeká všechno, o čem kdy snil a čeho se zároveň nejvíc děsí.


...Ý ÚŘAD ŽELEZNÝ BROD. náměstí 3. května 1 468 22 Železný Brod ... Město Brooklynský Most - Skleněné obklady do kuchyně ... ... . tel.: 483 333 911 fax: 483 333 952. e-mail: [email protected] ID datové schránky: zbgbryd IČO: 00262633 Skleněné městečko Skleněné městečko. Železný Brod se představuje v nejrůznějších propagačních materiálech jako město skla. Ať už pojedete na výlet, pracovní či jinou cestu, nenechte si ujít šanci poznat město z této stránky. Skleněné město - - popis, komentáře a veškeré informace o kniz ... AKTUALITY - Skleněné městečko ... . Skleněné město - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Zvláštní číst, jak si před 30ti lety představovali Vaši současnost :) Sc-fi napsané autory z různých socialistických zemí. Kniha Skleněné město Přidat komentář. invocation11. 19. března. No, co říct? Je vidět, že autor je velkým fanouškem starých filmů, má př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY