Zřídla

Zřídla - Kristýna Sněgoňová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Sněgoňová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zřídla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zřídla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Sněgoňová. Číst Zřídla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pod našima nohama se nachází spousta věcí: třeba vodovody, plynovody, optické kabely, metro… Teda to zrovna v Brně ne, ale zato tam můžete narazit na magická Zřídla – skryté zásobníky mocné energie. Jejich Strážcem se může stát každý, kdo má dar a dokáže se na Zřídla napojit, ať už je to holka z knihovny, divný chlápek od vedle, nebo třeba nenápadný uklízeč z nádraží. Moc Zřídla se dá využít všelijak – třeba pro větší sílu, štěstí, lásku nebo tvoření úžasných věcí. Jenže teď mizí jedno Zřídlo za druhým a je jasné, že za tím stojí někdo ze Strážců. A může to být kdokoliv. Stahují se mraky a hrozí válka o tenčící se zdroje magické energie. Vítejte v magickém světě, který by klidně mohl být tím naším.


... i sama paní spisovatelka mile překvapily ... The Miracle of Nature: Crystal Tree of Life by PepiCzech ... ... . Příběh je víc propracovaný než její prvotina „Krev pro rusalku". Nemá skoro žádná hluchá místa, děj se moc nezadrhává a i když se v několika případech vracíme zpět, je to čistě a srozumitelně poskládané. Český inspektorát lázní a zřídel (ČIL) Český inspektorát lázní a zřídel je jako součást Ministerstva zdravotnictví ústředním orgánem státní správy pro stanovení podmínek pro vyhledávání, ochranu, využívání a další rozvoj přírodních léčivých zdrojů, zdrojů přírodních minerálních vod určených zejména k dietetickým účelům, přírodních ... Bílinská zřídla a lázeňské prame ... Zřídla - Kristýna Sněgoňová | Databáze knih ... ... Bílinská zřídla a lázeňské prameny 21. století, Bílina, Czech Republic. 1,221 likes · 13 talking about this · 64 were here. Projekt si klade za cíl navrátit město Bílina mezi významná centra... zř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY