After Life výstavy

After Life výstavy - David Fesl, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Fesl,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
After Life výstavy.pdf


Chcete si knihu přečíst?After Life výstavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Fesl,. Číst After Life výstavy Online je nyní tak snadné!

POPIS


After Life výstavy je sborníkem příspěvků čtrnácti umělců a kurátorů, kteří se zamýšlí nad přístupy v dokumentaci výstav a uměleckých děl. Autoři byli požádáni, aby byli ve svých textech co nejvíce osobní a zprostředkovali tak vlastní zkušenost a úvahy na toto téma. Kniha sestává ze tří bloků– Manipulace s fakty a teorií, Popisy a subjektivní pravdy, Literatura –, v nichž se dokumentační fotografie stává pozitivním nástrojem, důkazem, zkouškou nebo skicou, prostředkem pro vydírání, sebeprezentační blamáží a sbližovacím prvkem.


...Life výstavy je sborníkem příspěvků čtrnácti umělců a kurátorů, kteří se zamýšlí nad přístupy v dokumentaci výstav a uměleckých děl ... Jakub Jansa - ArtMap ... . Autoři byli požádáni, aby byli ve svých textech co nejvíce osobní a zprostředkovali tak vlastní zkušenost a úvahy na toto téma. After Life výstavy je sborníkem příspěvků čtrnácti umělců a kurátorů, kteří se zamýšlí nad přístupy v dokumentaci výstav a uměleckých děl. Autoři byli požádáni, aby byli ve svých textech co nejvíce osobní a zprostředkovali nám vlastní zkušenost a úvahy na toto téma. Kniha sest ... Křest katalogu After Life výstavy | AVU ... . Autoři byli požádáni, aby byli ve svých textech co nejvíce osobní a zprostředkovali nám vlastní zkušenost a úvahy na toto téma. Kniha sestává ze tří bloků (Manipulace s fakty a teorií, Popisy a subjektivní […] After Life výstavy je sborníkem příspěvků čtrnácti umělců a kurátorů, kteří se zamýšlí nad přístupy v d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY