Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše

Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Agapitos Panagiotis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agapitos Panagiotis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agapitos Panagiotis. Číst Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Pár dní nato je objeveno další, hrozivě znetvořené tělo. Setkání s archaickým světem egejského ostrova Leona znovu donutí přehodnotit svůj názor na právo, lásku a umění. Navíc musí čelit neznámé minulosti vlastní rodiny.


...etektivky a thrillery. Z novořečtiny přeložila Markéta Kulhánková ... Řecké mýty PDF 2019 - CHYTRABUDOUCNOST PDF ... . Historická detektivka z Byzantské říše. Hlavní hrdina románové trilogie, císařský vyslanec Leon, se po neúspěchu poselstva k Arabům na Krétu v listopadu 835 vrací zklamaný do Konstantinopole. Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Agapitos Panagiotis Nakladatel: Vyšehrad 2019 Edice: Detektivky a thrillery. Z novořečtiny přeložila Markéta Kulhánková. Historická detekti ... Smaltová Medúza | Albatrosmedia.cz ... . Z novořečtiny přeložila Markéta Kulhánková. Historická detektivka z Byzantské říše. Hlavní hrdina románové trilogie, císařský vyslanec Leon, se po neúspěchu poselstva k Arabům na Krétu v listopadu 835 vrací zklamaný do Konstantinopole. Panagiotis Agapitos (* 1959) je profesorem byzantské literatury na Kyperské univerzitě a spisovatelem uznávaným pro svou sérii historický...SOUVISEJÍCÍ KNIHY