Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1)

Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1) - Thierry Cappezone, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thierry Cappezone,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1).pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thierry Cappezone,. Číst Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komiks francouzského ilustrátora a dánského spisovatele volně interpretuje Andersenovy pohádky zasazené do fiktivního dobrodružného příběhu malého Hanse Christiana, který od svého dědečka dostane kouzelný klobouk. Ten, kdo si ho nasadí, se ocitne ve světě své vlastní fantazie. Dosud obyčejný kluk se tak díky své fantazii ocitá v literárním světě známého pohádkáře. Originální komiksový příběh propojuje prvky světoznámých pohádek s volnou fantazií způsobem, který čtenáři připomíná moderní přístup samotného Andersena.Dozvíme se, jak dědeček ke klobouku přišel, staneme se svědky boje se zlem ztělesněným chamtivou hostinskou a jejím synem a na přednášce v divadle se setkáme s duchy literárních velikánů. Komiksové album je určeno pro děti každého věku - autorovi se podařilo vytvořit nejen zábavné komické situace pro malé čtenáře, ale také literárněvědní narážky pro dospělé. Klobouk dolů!


...ý klobouk. H. Ch. Andersen je kluk jako každý jiný, dokud nedostane od svého dědečka kouzelný klobouk ... Nejkrasnejsi pohadky h ch andersena | Sleviste.cz ... . Díky kouzelné moci klobouku zažije úžasná dobrodružství. Komiks nepopisuje život proslulého pohádkáře, ale d... H. Ch. Andersen junior 1: Kouzelný klobouk (H. C. Andersen Junior, Den magiske hat) Vydalo nakladatelství Grada Publishing v brožované vazbě v roce 2015. Původně vyšlo jako "H. C. Andersen Junior, Den magiske hat" v roce 2015. Vydání má 56 stran a prodává se v plné ceně za 149 ... Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior - Jan Rybka ... ... . C. Andersen Junior, Den magiske hat" v roce 2015. Vydání má 56 stran a prodává se v plné ceně za 149 Kč. Kouzelný klobouk: H. Ch. Andersen junior (1) Thierry Cappezone, Jan Rybka Nakladatel: Grada 2015 H. Ch. Andersen je kluk jako každý jiný, dokud nedostane od svého dědečka kouzelný klobouk. Díky kouzelné moci klobouku zažije úžasná dobrodružství. Komiks nepopisuje život proslul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY