Kritická teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací

Kritická teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací - Thomas Allmer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Allmer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kritická teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kritická teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Allmer. Číst Kritická teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zaměřuje na aktuální problematiku sociálních médií z hlediska kritické teorie společnosti. Ukazuje jak limity, tak emancipační potenciál sociálních médií ve vztahu k novým výzvám společností a technologií. Toto globální digitální prostředí přitom analyzuje vzhledem k možnostem komunikace a společně sdíleného prostoru sítí. Kniha je vhodná především pro zájemce o sociální, ekonomickou a politickou teorii a filosofii, sociologii a mediální studia.


...á teorie a sociální média: Mezi emancipací a komodifikací Thomas Allmer Nakladatel: Filosofia 2019 Kniha: Kritická teorie a sociální média - Thomas Allmer ... Kritická teorie a sociální média, Mezi emancipací a ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... (mezi emancipací a komodifikací) Předmětná hesla Sociální média Kritická teorie. Kniha je zařazena v kategoriích Katalog ... Kritická teorie a sociální média . 9,82 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Kritická teorie a sociální média Mezi emancipací a komodifikací . Thomas Allmer; Thomas Allmer ... Kniháreň 2019 - december | noveslovo.sk ... . 9,82 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Kritická teorie a sociální média Mezi emancipací a komodifikací . Thomas Allmer; Thomas Allmer . 0,0 . Sledovať autora . Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Filosofia, 2019 ... Kritická teorie a sociální média Mezi emancipací a komodifikací. Thomas Allmer . Kniha se zaměřuje na aktuální problematiku sociálních médií z hlediska kritické teorie společnosti. Ukazuje jak l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY