Mengeleho Zoo

Mengeleho Zoo - Gert Nygardshaug | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gert Nygardshaug
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mengeleho Zoo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mengeleho Zoo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gert Nygardshaug. Číst Mengeleho Zoo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zabíjejí, aby prales mohl přežít. Ekothriller. Kniha, která vyšla příliš brzy – ještě dřív, než ve světě nastal fenomén severského thrilleru a krimi. Stala se nejprodávanější norskou knihou a od roku 1989 v Norsku vyšla již asi dvacetkrát. Nyní si razí cestu do světa a připravuje se TV seriál. „Na mnoha místech Ildebrandiny mapy byly zakreslené velké červené plochy. To byly projekty přehrad, které schválila Světová banka a které měly zaplavit obrovské části džungle. Mapa jich obsahovala celých sto patnáct. Dohromady pokrývaly plochu o velikosti Evropy. Srdce Amazonie. Tep Země. Indiáni, rostliny a zvířata. Všechno se mělo zlikvidovat, vyhladit, navždycky vymazat z povrchu zemského.“ Malý Mino žije se svou rodinou v deštném pralese. Jeho otec jim zajišťuje obživu lovem vzácných a krásných motýlů. Jenže kapitalistický svět se hrozivě blíží, dochází ke kácení lesů a likvidaci původního obyvatelstva. Jednoho dne teror zasáhne i Minovu vesnici a Mino zůstane sám. Cítí silnou nenávist a touhu po pomstě, které jej neopustí, ani když jej cesty zavedou do dalších zemí. Zanedlouho se teror obrací proti bezohledným spekulantům devastujícím životní prostředí.


...oo is a novel from 1989 by the Norwegian author Gert Nygårdshaug ... Mengeleho zoo - Gert Nygardshaug | Elektronická kniha na ... ... .. The story is about "Mino Aquiles Portoguesa" who is born in a village in Latin America's rain forests.His father teaches him to hunt butterflies. One day a disaster destroys his village, and "Mino" has to go out into the world alone. Mengeleho Zoo. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pou ... Kniha: Mengeleho Zoo - Gert Nygardshaug | Knihy.ABZ.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Josef Mengele ([ˈjoːzɛf ˈmɛŋələ] (); 16 March 1911 - 7 February 1979), also known as the Angel of Death (German: Todesengel) and the White Angel (German: der W...SOUVISEJÍCÍ KNIHY