Naprosto pozoruhodná věc

Naprosto pozoruhodná věc - Hank Green | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hank Green
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naprosto pozoruhodná věc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naprosto pozoruhodná věc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hank Green. Číst Naprosto pozoruhodná věc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsou tři hodiny ráno a třiadvacetiletá April se vrací domů z práce. Po cestě si všímá obří sochy. Vypadá jako tři metry vysoký Transformer, oblečený v samurajském brnění. S kamarádem Andym ho natočí na video, které posléze umístí na YouTube. Tím se jejich dosavadní životy naprosto změní. Video se totiž stane virálním a obletí téměř celý svět. April se rázem ocitá v centru intenzivní mediální pozornosti.Bleskovou rychlostí se také šíří zvěsti o Carls, kteří podle natočeného materiálu obsadili desítky měst. A Všechny oči se upírají právě k April, aby zjistila, co jsou zač a co chtějí. Čeká ji dlouhá cesta, na které se bude muset vypořádat s důsledky vlastní slávy. Vztah, bezpečnost i její identita se ocitá v ohrožení.


...o pozoruhodná věc přináší opravdu a zcela jistě pozoruhodné čtení ... Naprosto pozoruhodná věc - Maya and Books ... . Je mixem několika žánrů, který by na první pohled mohl působit vskutku bizarně. Pokud budete mít volnou chvíli, zkuste si Hanka projet Googlem. Celá jeho kniha je totiž asi jako objevit se na pár hodin v jeho hlavě. Naprosto pozoruhodná věc vás vtáhne do děje na první stránce, a i když se v průběhu musíte prokousat jistou dávkou mravokárnosti a politické korektnosti a s tím souvisejícími výkyvy napětí, do cíle dorazíte ve slušném tempu. Stránka s umístěním Carlů: https://thecarlsarecoming.com/ Kde mě na ... Naše nakladatelství - Naprosto pozoruhodná věc ... . Stránka s umístěním Carlů: https://thecarlsarecoming.com/ Kde mě najdete: facebook.com/pocmaranactenarka/ instagram.com/pocmarana_ctenarka/ Naprosto pozoruhodná věc Hank Green #hankgreen #naprostopozoruhodnávěc. Jsou tři hodiny ráno a třiadvacetil...SOUVISEJÍCÍ KNIHY