Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících

Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících - Lucie Bělohlávková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Bělohlávková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Bělohlávková. Číst Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bojíš se přihlásit, když se učitel v hodině na něco ptá? Když už zvedneš ruku, stane se ti, že ti správná odpověď „vypadne“ z hlavy, protože ji „přemažou“ tvoje obavy a strach? Bojíš se trapasů a nevíš si rady ve vztazích s ostatními lidmi? Pořád přemýšlíš o tom, co si o tobě druzí budou myslet, a blokuje tě to? Dobrá zpráva je, že podobně na tom jsou i někteří tví vrstevníci. I oni se někdy bojí, že selžou, mají strach navázat sociální kontakt s ostatními, stydí se. Tahle knížka ti pomůže tyhle problémy dostat pod kontrolu. Najdeš v ní tipy, jak poznat škodlivé myšlenky a jak je změnit. Také tady najdeš tipy, jak relaxovat, a knížka tě podpoří v tom, když se odhodláš navzdory strachu k něčemu, co ti nahání strach. Kniha je určena dospívajícím se sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům, psychologům pracujícím s dospívajícími se sociální fobií.


...Tak už se nestyď: Sociální fobie a stydlivost u dospívajících na www ... Sociální fobie | Knihy.ABZ.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Tak už se nestyď:... Kniha je určena dospívajícím se sociální fobií a úzkostnou poruchou, jejich rodičům a vychovatelům. Přihlaste se ... Tak už se nestyď. Bělohlávková, Lucie. Vydání: Portál 2019 ... sociální fobie a stydlivost u dospívajících: Kniha: Tak už se nestyď -- Sociální fobie a stydlivost u dospívajících - Lucie Bělohlávková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Tak už se nestyď. Sociální fobie a stydlivost u dospívajících Vá ... Tak už se nestyď. Sociální fobie a stydlivost u dospívajících ... . Tak už se nestyď. Sociální fobie a stydlivost u dospívajících Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Jsem introvert a s tímto s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY