Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina

Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina - Jean-Luc Bannalec | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Luc Bannalec
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Luc Bannalec. Číst Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místními kulinářskými specialitami. Deset námořních mil od Concarneau: Legendami opředené souostroví Glénan působí svými bílými písečnými plážemi a křišťálově průzračnou vodou jako karibský ráj – dokud jednoho krásného květnového dne moře nevyplaví na břeh tři mrtvoly. To komisaři Dupinovi ještě chybělo: cesta ve vratkém člunu hned po ránu, nervy drásající prefekt, málo kávy a žádný záchytný bod. Kdo jsou ti tři mrtví na pláži? Stali se obětí prudké noční bouřky? Vše nasvědčuje tomu, že se utopili. Ale vyšetřování zavede komisaře hluboko do historie ostrovů a jejich svérázných obyvatel, odkud vytěží dramatickou jistotu.


... případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místními kulinářskými specialitami ... Případy komisaře Dupina: Bretaňské zlato - Jean-Luc ... ... . Deset námořních mil od Concarneau: Legendami opředené souostroví Glénan působí svými bílými písečnými plážemi a křišťálově průzračnou vodou jako karibský ráj - dokud jednoho krásného květnového dne moře nevyplaví na břeh ... Druhý případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místními kulinářskými specialitamiDeset námořních mil od Concarneau: Legendami opředené souostroví Glénan působí svými bílými písečnými plážemi a křišťálově průzračnou vodou jako karibský ráj - dokud jednoho krásného květnového dne moře nevyplaví na břeh tři ... Koupit Koupit eknihu. Druhý případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místn ... Bretaňský příboj: Druhý případ pro komisaře Dupina ... ... Koupit Koupit eknihu. Druhý případ komisaře Dupina z letní Bretaně okořeněný humorem, venkovským koloritem a místními kulinářskými specialitami Deset námořních mil od Concarneau: Legend...SOUVISEJÍCÍ KNIHY