Chodící pohroma: Poděska Ivy

Chodící pohroma: Poděska Ivy - Caleb Krisp | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Caleb Krisp
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chodící pohroma: Poděska Ivy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chodící pohroma: Poděska Ivy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caleb Krisp. Číst Chodící pohroma: Poděska Ivy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ivy je dvanáct let a za svůj život už zvládla vytočit, nakrknout a rozčílit pěknou řádku nafrněných aristokratů. Je nesnesitelně neomalená, nehorázně neskromná a nesmírně neposlušná. Zároveň je ale i nečekaně nebojácná, nevídaně nebezpečná a neskonale nezdolná. A jedno je jisté: rozhodně, rozhodně není neslaná nemastná! Dovede lhát, až se jí od pusy práší, umí vodit druhé za nos, protože má za ušima a oči na stopkách. Klidně si na každého otevře pusu, ale nečeká, až jí do ní vlétnou pečení holubi. Co jiného taky zbývá nebohé opuštěné sirotě, samotné na celém světě!!! Jenže poslední dobou se kolem ní začíná roztáčet záhadný kolotoč plný intrik, přízraků, duchů a zákeřných zločinů. Je možné, aby všechny ty neuvěřitelné nehody, nesmysly a nepravosti naznačovaly, že je Ivy možná něco víc než jen obyčejná holka?


...a Ivy 1. Žánr: ... Vystihující definice CHODÍCÍ POHROMA - je v mém případě absolutně na místě ... Poděska Ivy Chodící pohroma / Nejlevnější knihy ... . A proto knihu doporučuji zejména smolařům. :) BookLoverJane. 4 22.11.2017. Tahle kniha se mi moc líbila. Líbilo se mi na ní to, že to vyprávěla ta Ivy (v 1. osobě) a bylo to dobrodružné. Četla se dobře, je hodně ... Poděska Ivy - Chodící pohroma Caleb Krisp. Očekávaná senzace roku 2015! Ivy je 12 let a za svůj život už zvládla vytočit pěknou řádku nafrněných aristokratů. Je nehorázně neskromná, nesmírně neposlušná, ale i nečekaně nebojácná a neskonale nezdolná. ... Podeska ivy chodici pohroma krisp caleb | Sleviste.cz ... . Je nehorázně neskromná, nesmírně neposlušná, ale i nečekaně nebojácná a neskonale nezdolná. Co jiného také zbývá nebohé opuštěné sirotě, samotné na ... Všechny informace o produktu Kniha Poděska Ivy - Chodící pohroma, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a re...SOUVISEJÍCÍ KNIHY