Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev

Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev - Olga Macíková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Macíková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Macíková,. Číst Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice Nová obchodní španělština je určena všem zájemcům, kteří se chtějí seznámit s obchodním jazykem a obchodními zvyklostmi v hispánském světě. S pomocí této učebnice se naučíte, jak komunikovat písemně i ústně při řešení nejrůznějších obchodních případů, tak i pracovat s autentickými obecnými i odbornými texty. Každá kapitola obsahuje: - výklad problematiky - vzorové dopisy a jiné dokumenty - frazeologii - poznámky ke stylu ekonomického jazyka - gramatická cvičení zaměřená na upevnění slovní zásoby a procvičení probrané látky - praktická cvičení zaměřená na porozumění, nácvik argumentace a vedení dialogu - poslechová cvičení na MP3, která vycházejí z autentických materiálů. Učebnice obsahuje také španělsko-český a česko-španělský slovníček a klíč ke cvičením. Témata jsou řazena tak, abyste postupně pronikli do zákonitostí odborného jazyka a obchodování ve španělsky mluvícím světě. Naučíte se napsat životopis a motivační dopis, objednávku, reklamaci, oficiální žádost a jiné typy sdělení. Seznámíte se s problematikou dodacích podmínek, placení a pojištění zboží a správně sepíšete kupní smlouvu. Všechny teoretické znalosti okamžitě využijete v praxi a neztratíte se na pracovním trhu ve španělsky mluvících zemích.


...e Nová obchodní španělština je určena všem zájemcům, kteří se chtějí seznámit s obchodním jazykem a obchodními zvyklostmi v hispánském světě ... Jazykový obchod - Katalog ... . Úvod; kategorie; děti a mládež ... Nová obchodní španělština: Zlepšete svůj písemný i ústní projev. Zlepšete svůj písemný i ústní projev. MACÍKOVÁ Olga, MLÝNKOVÁ Ludmila. Info: Edika, 2015 (1.) - brož., 320 str. Příl. CD mp3 EAN: 9788026608172 ISBN: 978-80-266-0817-2. Hodnocení: 0 hodnocení Nová obchodní španělština 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. ... Nova obchodni spanelstina mp3 levně | Blesk zboží ... . CD mp3 EAN: 9788026608172 ISBN: 978-80-266-0817-2. Hodnocení: 0 hodnocení Nová obchodní španělština 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Nová obchodní španělština + mp3 - Ludmila Mlýnková; Olga Macíková Učebnici přivítají všichni, kdo se chtějí seznámit s obchodním jazykem a zvyklostmi v hispánském světě. Osvojíte si písemnou i ústní komunikaci při řešení obchodních případů a procvičíte si práci s a....SOUVISEJÍCÍ KNIHY