Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové

Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové - Anna Skalická, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Skalická,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Skalická,. Číst Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Okrasné keře vybrali známí botanici záměrně, protože zájem o pěstování okrasných keřů se neustále zvyšuje s rostoucím počtem nejen užitkových zahrádek, ale i rodinných domků. Je prokázané, že vhodným osázením keři lze dosáhnout na malém prostoru nejen určité intimity prostředí, ale i omezení růstu plevelů a změny mikroklimatu vhodného pro ptactvo i drobné zvířectvo. V kombinaci se zahradním nábytkem, altány, pergolami i malými vodními nádržemi si tak člověk může udělat hezkou oázu klidu, prospívající jeho zdraví, nehledě na užitkové vlastnosti medonosných keřů pro hmyz či některých plodů obsahujících vitaminy. Při výběru druhů byly přednostně zařazeny ty opadavé a stálezelené keře, polokeře a liány, které odpovídají klimatu u nás ve střední Evropě. Kniha obsahuje hlavně ty druhy, jejichž požadavky zvládne i začátečník, jehličnaté dřeviny nejsou uvedeny. Dále jsou zde zmíněny důležité faktory pro pěstování, jako jsou – výběr stanoviště, půdy, výsadby (druh a doba), ochrana kořenů před zimou, úprava přesazovaných keřů a možnosti jejich rozmnožování (dělení, hřížení, řízkování). Každý hlavní druh popsaný v knize je barevně zobrazen ilustrátorkou Mgr. Annou Skoumalovou, někdy je připojen i významný detail rostliny či příbuzný druh, poddruh atd.


... keře a jejich použití Autor: Skalická, Anna a Zelený, Václav Nakladatel: Aventinum EAN: 9788074421150 ISBN: 978-80-7442-115- Ilustrace: Skoumalová, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 18 × 25 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Okrasné keře a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové ... . vydání) Kniha: Okrasné keře a jejich použití -- a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové - Anna Skalická; Václav Zelený Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové Okrasné keře vybrali známí botanici záměrně, protože zájem o pěstování okrasných keřů se neustále zvyšuje s rostoucím počtem nejen užitkových ... Okrasne kere a jejich pouziti vaclav zeleny anna skalicka ... ... . Okrasné keře a jejich použití: a jejich použití v ilustracích Anny Skoumalové Okrasné keře vybrali známí botanici záměrně, protože zájem o pěstování okrasných keřů se neustále zvyšuje s rostoucím počtem nejen užitkových zahrádek, ale i rodinných domků. Okrasné keře vybrali známí botanici záměrně, protože zájem o pěstování okrasných keřů se neustále ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY