Pan Tučňák a ztracený poklad

Pan Tučňák a ztracený poklad - Alex T. Smith | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alex T. Smith
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Tučňák a ztracený poklad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pan Tučňák a ztracený poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex T. Smith. Číst Pan Tučňák a ztracený poklad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pan Tučňák je, jak už jeho jméno napovídá, tučňák. Není to ovšem jen tak ledajaký tučňák, ale profesionální dobrodruh! Má švihácký klobouček, sbalenou svačinku a nemůže se dočkat, až se vrhne na svoje první opravdické dobrodružství. Proto není divu, že když ho majitelka místního muzea požádá o pomoc, hned se chopí příležitosti. Podaří se panu Tučňákovi a jeho věrnému pavoučímu parťákovi Emilovi najít ukrytý poklad? A co si počnou, když se ukáže, že takové dobrodruhování není vůbec nic lehkého a na cestě k pokladu číhá spousta NEBEZPEČÍ?


...ňák a ztracený poklad. Alex T. Smith. Pan Tučňák je, jak už jeho jméno napovídá, tučňák ... Vydavatelství Mladá fronta získalo nominaci na Výroční ... ... . Není to ovšem jen tak ledajaký tučňák, ale profesionální dobrodruh! Pan Tučňák a ztracený poklad Autor: Smith, Alex T. Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020453280 ISBN: 978-80-204-5328- Překlad: Hejná, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 14 × 21,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) > Pan Tučňák a ztracený poklad-20% sleva. Kniha: Pan Tučňák a ztracený poklad Au ... Alex T. Smith: Pan Tučňák a ztracený poklad ... . vydání) > Pan Tučňák a ztracený poklad-20% sleva. Kniha: Pan Tučňák a ztracený poklad Autor: Alex T. Smith. Pan Tučňák si právě otevřel kancelář a netrpělivě čeká na telefon. Nemůže se dočkat, až vyřeší svůj první případ. Telefon zazv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY