Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi

Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi - Ladislav Heryán | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Heryán
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Heryán. Číst Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelosti. V desítkách příběhů ze svého působení se Ladislav Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Audioknihu načetl a na kytaru doprovodil sám autor.


... zaujala svým podtitulem O Boží přítomnosti mezi námi ... Sami na této zemi? O Boží přítomnosti mezi námi ... . Jsem moc ráda, že jsem si tuto knihu přečetla a vím jistě, že se k ní budu vracet. Autor mě překvapil svým krásným lidským přístupem k víře a sdílení lásky k Ježíši mezi lidmi. Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi. Ladislav Heryán ... Sami na této zemi? O Boží přítomnosti mezi námi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Sami na této zemi? Autor: Heryán, Ladislav Nakladatel ... Sami na této zemi? - O Boží přítomnosti mezi námi ... ... ... Sami na této zemi? Autor: Heryán, Ladislav Nakladatel: Portál EAN: 9788026215387 ISBN: 978-80-262-1538-7 Sami na této zemi?(Heryán Ladislav) - Známý salesiánský autor ve své nové knize vede každého k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY