Škola houslových etud II.: hra v polohách 3 a 4 sešit

Škola houslových etud II.: hra v polohách 3 a 4 sešit - Václav Krůček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Krůček
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola houslových etud II.: hra v polohách 3 a 4 sešit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola houslových etud II.: hra v polohách 3 a 4 sešit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Krůček. Číst Škola houslových etud II.: hra v polohách 3 a 4 sešit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Škola houslových etud III. a IV. je komplexní výukový materiál, který je výsledkem celoživotní práce houslisty a vynikajícího pedagoga Václava Krůčka. Progresivně řazené etudy řeší postupně všechny disciplíny techniky levé a pravé ruky (pohyblivost prstů, dvojhmaty, intervaly, chromatika, melodické ozdoby, výcvik paže, předloktí i zápěstí, základní druhy smyků atd.). Etudy jsou vybrány z mnoha sbírek a houslových škol s přihlédnutím k fyziologickým i psychologickým možnostem žáků určitého věku. Jsou řazeny podle stupně obtížnosti a studijního účelu a zpracovávají technické a výrazové prvky houslové hry od prvních počátků až po dosažení technické vyspělosti.


...kola houslových etud III. a IV. je komplexní výukový materiál, který je výsledkem celoživotní práce houslisty a vynikajícího pedagoga Václava Krůčka ... Škola houslových etud I. (sešit 1+2 / první poloha ... ... . Progresivně řazené etudy řeší postupně všechny disciplíny techniky levé a pravé ruky (pohyblivost prstů, dvojhmaty, intervaly, chromatika, melodické ozdoby, výcvik ... Škola je rozdělena do dvou dílů I.(první poloha) a II.(hra v polohách) a každý díl obsahuje dva samostatné sešity. V celém svém rozsahu je tato Škola houslových etud určena pro 1. až 7. ročník základní ... Václav Krůček Škola houslových etud II | Ostatní nástroje ... ... .(hra v polohách) a každý díl obsahuje dva samostatné sešity. V celém svém rozsahu je tato Škola houslových etud určena pro 1. až 7. ročník základních uměleckých škol. Václav Krůček Škola houslových etud II. Sešit 3 + 4 / hra v polohách Škola houslových etud je komplexní výukový materiál, který je výsledkem celoživotní práce. Škola je rozdělena do dvou dílů I.(první poloha) a II.(h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY