220 míst AVU

220 míst AVU - Anna Hrabáková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Hrabáková,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
220 míst AVU.pdf


Chcete si knihu přečíst?220 míst AVU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Hrabáková,. Číst 220 míst AVU Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce po 220 místech spojených s historií a současností AVU vznikl při příležitosti 220. výročí založení Akademie výtvarných umění v Praze. Nabízí osm procházek či cyklistických tras v okolí školy a netradiční vhled do její historie doplněný originálními kresbami pedagogů, studentů a absolventů. Najdete zde popis uměleckých děl, domů, ateliérů, hospůdek či kaváren. Publikace vznikla pod vedením týmu Vědecko-výzkumného pracoviště AVU spolu se členy Katedry teorie a dějin umění, zaměstnanci Archivu AVU i externími odborníky.


...aná prohlídka hlavní budovou Akademie za doprovodu hlavní editorky publikace 220 míst AVU a zároveň prorektorky pro umění, vědu a rozvoj, Pavlíny Morganové, která provede vybranými prostorami Akademie, výstavou 220 kreseb a přiblíží koncepci průvodce, který byl vydán k příležitosti 220 ... 220 míst AVU - Anna Hrabáková, Zuzana Krišková, Pavlína ... ... . oslav AVU. 220 míst AVU. publikace, Ostatní. Anna Hrabáková, Zuzana Krišková, Pavlína Morganová, Dagmar Svatošová (eds.) Průvodce po 220 místech spojených s historií a současností AVU vznikl při příležitosti 220. výročí založení Akademie výtvarných umění v Praze. Nabízí osm procházek či cyklistických tras v okolí školy ... Kniha 220 míst AVU mapuje prostory spjaté s letitou historií AVU. Bude pok ... Kniha: 220 míst AVU | Knihy.ABZ.cz ... .) Průvodce po 220 místech spojených s historií a současností AVU vznikl při příležitosti 220. výročí založení Akademie výtvarných umění v Praze. Nabízí osm procházek či cyklistických tras v okolí školy ... Kniha 220 míst AVU mapuje prostory spjaté s letitou historií AVU. Bude pokřtěna první den nového semestru - 1. října 2019, kdy proběhne také vernisáž výstavy kreseb z této publikace v prostorách kanceláře prorektorky Pavlíny Morganové. 220 míst AVU je název průvodc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY