Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti

Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti - Gareth Moore | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gareth Moore
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Moore. Číst Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lámete si rádi hlavu nad zapeklitou hádankou? Potrápíte občas s chutí své šedé buňky? Pak je tato knížka přesně pro vás – mezi stovkou rébusů a tajenek najdete i spousty netradičních úkolů pro chytré hlavičky, například kalkudoku, futošiki a další druhy hlavolamů. Postupujte od nejlehčích po nejtěžší a procvičte si nejen aritmetiku a logické myšlení, ale i prostorovou představivost, jazykovou hravost či paměť. Tak hurá provětrat mozkové závity!


...my, hádanky a rébusy pro chytré děti (978-80-204-5281-8) Kniha - autor Gareth Moore, 176 stran, česky, Polotuhá flexo Lámete si rádi hlavu nad zapeklitou hádankou? Potrápíte občas s chutí své šedé buňky? Archiv rubriky: Obrázkové hlavolamy Obrázkový hlavolam je forma vizuálního hlavolamu, kde zadání je sděleno formou výtvarnou či fotografickou ... Hlavolamy, hádanky a rébusy pro chytré děti - Moore Gareth ... ... . Často se jedná o hledání skrytých předmětů či nějakých důmyslně ukrytých chyb. vtipné hádanky, logické hádanky, pokročilé hádanky, hádanky pro děti, matematické hádanky anebo uhádni osobnost. A jestli se chcete pořádně zasmát, přečtěte si krátké vtipy, které vám zlepší náladu a rozveselí vás na několik hodin. ... Hádanky a hlavolamy ... . vtipné hádanky, logické hádanky, pokročilé hádanky, hádanky pro děti, matematické hádanky anebo uhádni osobnost. A jestli se chcete pořádně zasmát, přečtěte si krátké vtipy, které vám zlepší náladu a rozveselí vás na několik hodin....SOUVISEJÍCÍ KNIHY