Lingvistické pohádky

Lingvistické pohádky - Petr Nikl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Nikl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lingvistické pohádky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lingvistické pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nikl. Číst Lingvistické pohádky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Petr Nikl o sobě říká, že je víceoborový šašek. Jeho hlavní činností je hra, kterou se pokouší předávat prostřednictvím loutek, obrazů, objektů, ilustrací, textů a divadelních scén. Rád taky zpívá a tančí. Lingvistické pohádky jsou již čtvrtou Niklovou autorskou knihou. Tentokrát si vyhrál s jazykem – čeština je k tomu opravdu mimořádně vhodná - dá se na ní vyřádit s písmenky, slovy i větami (Pohádka o X, Holá pohádka se zase skládá jen z holých vět atp.) nebo zvukomalbou. Tvorba jazykohravých pohádek se vyvíjela také podle toho jaká groteskní zvířata, písmena nebo kombinace obojího v Niklově skicáři vznikají... Pro děti s fantazií od 8 let.


...ické pohádky jsou již čtvrtou Niklovou autorskou knihou ... PDF Petr Nikl - Lingvistické pohádky. - MZM ... . Tentokrát si vyhrál s jazykem - čeština je k tomu opravdu mimořádně vhodná - dá se na ní vyřádit s písmenky, slovy i větami (Pohádka o X, Holá pohádka se zase skládá jen z holých vět atp.) nebo třeba zvukomalbou. Lingvistické pohádky book. Read 10 reviews from the world's largest community for readers. Krátké důmyslné pohádky založené na zajímavém rytmickém shluku... Lingvistické pohádky jsou již čtvrtou Niklovou auto ... www.youtube.com ... ... Lingvistické pohádky jsou již čtvrtou Niklovou autorskou knihou. Tentokrát si vyhrál s jazykem - čeština je k tomu opravdu mimořádně vhodná -... Zobrazit celý text Lingvistické pohádky jsou již čtvrtou Niklovou autorskou knihou. Tentokrát si vyhrál s jazykem - čeština je k tomu opravdu mimořádně vhodná - dá se na ní vyřádit s písmenky, slovy i větami (Pohádka o ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY