Poručník lady Fiony

Poručník lady Fiony - Amanda Scott | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Scott
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poručník lady Fiony.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poručník lady Fiony ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Scott. Číst Poručník lady Fiony Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historická milostná romance z prostředí skotské Vysočiny. Když se ztratí bezcitný, krutý Will Jardine, lidé začnou podezírat jeho mladičkou ženu, lady Fionu, že má s jeho zmizením něco společného. Fiona si z osudné noci pamatuje pouze to, že se s Willem pohádala, uhodil ji a ztratila vědomí... a následující ráno se probudila ve své posteli. Do Spedlins Tower, sídla Jardinů, přijíždí Willův bratranec Richard Seyton, zeman z Kirkhillu. Willův otec ho jmenuje poručníkem Fiony a jejího novorozeného syna, dokud se její muž nenajde. Fiona se Richardovi svěří, že se obává, že Willa zabila. Během společného pátrání po tom, co se stalo, ji Richard okouzlí natolik, že se do něho zamiluje. A ani ona není urostlému rytíři a zkušenému bojovníkovi lhostejná.


...ík Lady Fiony Když se ztratí bezcitný, krutý Will Jardine, lidé začnou podezírat jeho mladičkou ženu, lady Fionu, že má s jeho zmizením něco společného ... Poručník Lady Fiony - Knihy.cz ... . Fiona si z osudné noci pamatuje pouze to, že se s Willem pohádala, uhodil ji a ztratila vědomí... a následující ráno se probudila ve své posteli. Poručník lady Fiony - Amanda Scott. Historická milostná romance z prostředí skotské Vysočiny. Když se ztratí bezcitný, krutý Will Jardine, lidé... Poručník lady Fiony 5. 1 recenze ; Historická milostná romance z prostředí skotské Vysočiny. Když ... Poručník Lady Fiony | Knihy Fenix ... . Když se ztratí bezcitný, krutý Will Jardine, lidé... Poručník lady Fiony 5. 1 recenze ; Historická milostná romance z prostředí skotské Vysočiny. Když se ztratí bezcitný, krutý Will Jardine, lidé začnou podezírat jeho mladičkou ženu, lady Fionu, že má s jeho zmizením něco společného. Fiona si z osudné noc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY