První padlí

První padlí - Volker Kutscher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Volker Kutscher
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První padlí.pdf


Chcete si knihu přečíst?První padlí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Volker Kutscher. Číst První padlí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Růžové pondělí 1933: Gereon Rath je v Kolíně na karnevalu a slaví, jak se patří. Další ráno pro něj začíná pořádnou kocovinou, nesprávnou ženou v posteli a telefonátem z policejního prezídia. Říšský sněm hoří! S okamžitou platností se ruší všechny dovolené! Rath se okamžitě vrací do Berlína. Je zapřažen do štvanice na komunisty vedené politickou policií a musí objasnit záhadnou sérii vražd, jimž padají za oběť další a další veteráni světové války. Aby se to mladému kriminálnímu komisaři podařilo, musí nejprve osvobodit svého obchodního přítele a mafiánského šéfa, Johanna Marlowa, ze spárů SA a zařídit vše potřebné před svatbou se svou snoubenkou Charlotte "Charlie" Ritterovou.


... stránka | © 2009 - 2010 Vojenský ústřední archiv | e-mail to VÚA: [email protected] ... Nejčastější choroby rybízu | Český Kutil.cz ... .cz | © 2009 - 2010 Vojenský ústřední archiv | e-mail to ... Myšlenkou vytvoření databáze padlých se začali pracovníci archivu zabývat již v roce 2009 (viz. Ročenka VHA 2009, s. 242-246, Pracovní cesta do vídeňského Kriegsarchivu…).První část databáze padlých v roce 1914, vznikala v letech 2012-2013. První světová válka (před rokem 1939 známá jako Velká válka nebo světová válka) ... Kartotéka padlých v 1. světové válce | VOJENSKÝ ÚSTŘEDNÍ ... ... . První světová válka (před rokem 1939 známá jako Velká válka nebo světová válka) byl globální válečný konflikt probíhající od roku 1914 do roku 1918.První světová válka zasáhla Evropu, Afriku a Asii a bojovalo se i ve světových oceánech.Formální příčinou války byl úspěšný atentát na arcivévodu a následníka rakousko-uherského trůnu Františka ... První pa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY