Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí

Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí - Petra Fojtíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Fojtíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Fojtíková. Číst Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Střevo patří mezi orgány, o kterých se mezi lidmi příliš nemluví; obestírá ho neuvěřitelně silné tabu. Přitom vědecké výzkumy posledních desítek let naznačují, že střevo může být klíčem ke zdraví, složení střevní mikroflóry přímo určuje kvalitu naší imunity i psychiky. Autorka této publikace Petra Fojtíková si na vlastní kůži vyzkoušela, jaký vliv na její psychické problémy bude mít transplantace střevní mikroflóry, a výsledek ji doslova ohromil. Dvanáct let trvající těžké deprese, které nešlo vyléčit ani pomocí antidepresiv, po transplantaci náhle zmizely. Proto se autorka rozhodla podělit se o svojizkušenost a napsala tuto knihu.


...antace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí" - Petra Fojtíková Moni C ... Petra se vyléčila z depresí: Zachránila ji transplantace ... ... . ... Nadšený učitel angličtiny z Brna: ... Střevní bakterie přímo ovlivňují duševní ... Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí je velmi zajímavá publikace a přečetla jsem ji jedním dechem. Vzhledem k tomu, že pocházím z lékařské rodiny, velice oceňuji, že informace jsou podložené nejen praktickou zkušeností, ale i mnoha odkazy na vědecké výzkumy a lékařské klinické studie. Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí. Petra Fojtíková ... Transplantace střevní mikroflóry v Německu úspěšně léčí ... ... . Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí. Petra Fojtíková. Cena knihy je 198 Kč, poštovné a balné po ČR je již v ceně. Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí Autor: Fojtíková, Petra Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369903 ISBN: 978-80-7336-990-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY