Výhodná koupě: a jiné povídky

Výhodná koupě: a jiné povídky - Petr Bergl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Bergl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výhodná koupě: a jiné povídky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výhodná koupě: a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Bergl. Číst Výhodná koupě: a jiné povídky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výhodná koupě, to je deset krátkých povídek s různorodými tématy, postavami a naladěním, zasazených do současného Česka.Autor, který při jejich tvorbě čerpal z vlastního života, fantazie a čtenářských zkušeností, vás zve na výlet do zapadlé putyky, divoké přírody i myšlenek svých hrdinů, jimiž vás provede za pomoci Jiřího Koptíka, který každou z nich ilustroval. Čeká vás četba příběhů vyprávěných s nadhledem, humorem, jemnou ironií, ale i tajemstvím a, možná trochu překvapivě, i dotekem fantastiky. V jednom z nich totiž promluví bytost, které v našem světě lidský hlas nenáleží.


...ýhodná koupě -- a jiné povídky - Petr Bergl ... Smrt krásných srnců - povídky | Databáze knih ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Výhodná koupě, to je deset krátkých povídek s různorodými tématy, postavami a naladěním, zasazených do současného Česka. Autor, který při jejich tvorbě čerpal z vl ... Vyhodna koupe a jine povidky petr bergl | HLEDEJCENY.cz ... . Autor, který při jejich tvorbě čerpal z vlastního života, fantazie a čtenářských zkušeností, vás zve na výlet do zapadlé putyky, divoké přírody i myšlenek svých hrdinů, jimiž vás provede za pomoci Jiřího Koptíka, který každou... Výhodná koupě: a jiné povídky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Bergl. Přečtěte si s námi knihu V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY