Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí

Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí - David Frawley | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Frawley
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frawley. Číst Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ájurvédská psychosomatická terapie je vůbec prvním uceleným dílem vydaným na Západě, které se podrobně zabývá psychologickými aspekty tohoto východního léčebného systému. Dr. David Frawley, jeden z nejuznávanějších ájurvédských specialistů dnešní doby, převádí starobylé indické poznatky do řeči srozumitelné člověku moderní doby a seznamuje čtenáře s různými úrovněmi lidské psychiky i s originálními způsoby léčby jejich častých defektů, k nimž patří speciální strava, mantry, meditace nebo jóga. Kniha také obsahuje množství cenných informací o lidském vědomí z pohledu východní metafyziky, o různých mentálních strukturách a psychických jevech, které lze úspěšně aplikovat i v současné psychoterapeutické praxi.


...odtitul: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Ájurvédská psychosomatická terapie je vůbec prvním uceleným dílem vydaným na Západě, které se podrobně zabývá psychologickými aspekty tohoto východního léčebného systému ... kniha psychosomatika | Srovnanicen.cz ... . Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Ájurvédská psychosomatická terapie Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí ... Kniha také obsahuje množství cenných informací o lidském vědomí z pohledu východní metafyziky, o různých mentálních strukturách a psychický ... Ájurvédská psychosomatická terapie -- Jógová léčba duše ... ... . Ájurvédská psychosomatická terapie Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí ... Kniha také obsahuje množství cenných informací o lidském vědomí z pohledu východní metafyziky, o různých mentálních strukturách a psychických jevech, které lze úspěšně aplikovat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY