Hacking

Hacking - Peter Kim | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Kim
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hacking.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hacking ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Kim. Číst Hacking Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přímočarý a praktický přístup k penetračnímu testování. Příprava útočících hostitelů. Interní a externí aktivní odposlech. Postupy pro konfiguraci vzdálených útoků. Penetrační testování webové aplikace. Využití zranitelnosti typu SQL injection, XSS a CSRF. Posuny po síti poté, co jste pronikli do nějakého systému. Phishing. Pasivní a aktivní útoky. Bezdrátová exploitace. Fyzické penetrační testy. Obcházení antivirové ochrany. Prolamování hesel. Vyhledávání zranitelností… Tohle všechno je jen drobná ochutnávka z atraktivního obsahu, který naleznete v této knize. Jejím autorem je bezpečnostní výzkumník Peter Kim, který v současné době pracuje jako ředitel/prezident společnosti Secure Planet, LLC, která se zaměřuje na penetrační testování IT systémů.


...ack. Primarily, hacking was used in the "good old days" for leaking information about systems and IT in general ... Romhacking.net - Home ... . In recent years, thanks to a few villain actors, hacking has taken on dark connotations. Conversely, many corporations... Hack This Site is a free, safe and legal training ground for hackers to test and expand their hacking skills. More than just another hacker wargames site, we are a living, breathing community with many active projects in development, with a vast selection of hacking articles and a huge forum where users can discuss hacking, network security, and just about everything. Created in 2011, Hacker Typer arose from a simple desire to look like the stereotypical hacker in movies and ... Cybercrime - Hacking | Britannica ... . Created in 2011, Hacker Typer arose from a simple desire to look like the stereotypical hacker in movies and pop culture. Since that time, it has brought smiles to millions of people across the globe. Since hacking is not something that can be mast...SOUVISEJÍCÍ KNIHY