Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche

Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche - Josef Kejha, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Kejha,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Kejha,. Číst Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche Online je nyní tak snadné!

POPIS


Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Při své životní pouti mimo jiné potkal pasažérku z Titanicu, americké astronauty, Vlastu Buriana a Karla Kryla, německé kancléře, řadu velvyslanců a státníků a také španělského krále.


...itelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche ... Výsledky vyhledávání ... . Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Při své životní pouti mimo jiné potkal pasažé ... Nakladatelství SB | Knihy.ABZ.cz ... . století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Při své životní pouti mimo jiné potkal pasažérku z Titanicu, americké astronauty, Vlastu Buriana a Karla Kryla, německé kancléře, řadu ... Obsluhoval jsem i krále - Kejha Josef, Noack Petr W. - Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY