Rakvář

Rakvář - Sharon J. Bolton | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sharon J. Bolton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakvář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rakvář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon J. Bolton. Číst Rakvář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Harry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své oběti pohřbíval do vlastnoručně vyrobených rakví, kam pokaždé přidal sošku nesoucí podobu zavražděného. Po pohřbu Florence zajde do Glassbrookova domu a najde tam sošku, která ztvárňuje ji samotnou. Znamená to snad, že vrah je stále na svobodě?


...kvář Přidat komentář. HaHa11. 5 11. května ... Rakvář - Knihkupectví Luxor ... . Bylo to více než dobré do zhruba dvou třetin. ... Rakvář. Sharon J. Bolton. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Nakupte knihy za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz. Popis: Rakvář. Srpen 1999 V úporně horkém dni se policistk ... Kniha: Rakvář - Sharon J. Bolton | Knihy.ABZ.cz ... . Srpen 1999 V úporně horkém dni se policistka Florence Loveladyová účastní pohřbu muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Glassbrook, velmi zručný truhlář a majitel pohřební služby, tehdy své oběti věznil a pak je zaživa pohřbíval ve vlastnoručně zhotovených rakví...SOUVISEJÍCÍ KNIHY