21 způsobů výkladu tarotové karty

21 způsobů výkladu tarotové karty - Mary K. Greerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mary K. Greerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
21 způsobů výkladu tarotové karty.pdf


Chcete si knihu přečíst?21 způsobů výkladu tarotové karty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary K. Greerová. Číst 21 způsobů výkladu tarotové karty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro všechny, kdo hledají poznání, inspiraci a průvodce na cestě životem, nabízí kartářka, učitelka tarotu a autorka knih Mary K. Greerová nový přístup k práci s tarotovými kartami. Na základě zkušeností ze čtyř desetiletí své práce vytvořila nový a neobvyklý systém, který umožňuje prohloubit vlastní chápání každé karty z tarotového balíčku. Publikace popisuje jednadvacet technik, které obsahují jak tradiční, tak osobní výkladové metody. Zahrnují vyprávění příběhů, kreslení, práci se symboly, metaforami i dialogy a další obrazotvorné procesy. Důraz je přitom kladen na interakci, transformaci a posílení osobnosti. Tento mnohostranný přístup k tarotu umožňuje stavět na standardních interpretacích, a zároveň odhalit nové možnosti práce s kartami. Autorka přitom ukazuje důležitost osobních vhledů a tvořivosti tazatele a hlavní úkol kartářky spatřuje v roli „porodní báby duše“. Uvedených jedenadvacet metod lze použít v jakékoliv kombinaci a získat tak nové vhledy a životní perspektivy. Mary K. Greerová žije v Kalifornii a s tarotem pracuje bezmála čtyřicet let. Jako autorka a lektorka pracuje s interaktivními, transformujícími a posilujícími technikami, které zdůrazňují význam osobních vhledů a tvořivosti. Je členkou několika tarotových organizací a na kontě má již sedm knih o tarotu.


...obů výkladu tarotové karty Autor: Greerová, Mary K ... Způsoby výkladu - stránky o tarotu ... . Nakladatel: Noxi EAN: 9788081112508 ISBN: 978-80-8111-250-8 Překlad: Zinburgová, Mária Popis: 1× kniha, brožovaná, 328 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) 21 způsobů výkladu tarotové karty Autor Greerová Mary K.. Pro všechny, kdo hledají poznání, inspiraci a průvodce na cestě životem, nabízí kartářka, učitelka tarotu a autorka knih Mary K. Greerová nový přístup k práci s tarotovými kar ... Tarotové karty - 21 způsobů výkladu tarotové karty ... ... . Greerová nový přístup k práci s tarotovými kartami. Hledáte Tarotové karty - 21 způsobů výkladu tarotové karty od Greerová Mary K.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY