Kouzelné čtení - Vesmír

Kouzelné čtení - Vesmír - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vesmír.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kouzelné čtení - Vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vesmír Online je nyní tak snadné!

POPIS


Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou pohled na vesmír od dob dávno minulých po současnost.


...é čtení. Vyhledávání: ... Puzzle Hry Ostatní Připravujeme; PUZZLE VESMÍR (132 ... Kouzelné čtení - Vesmír Albi Kouzelné čtení Kniha Vesmír ... ... .3 MB) Stáhnout soubor. Pokud nevíte, jak aktualizovat ALBI tužku, podívejte se na návod! PUZZLE VESMÍR. 5-99 let 20-30 MIN. 1 HRÁČ Pro školáky . Interaktivní puzzle, se kterým odhalíte všechna tajemství vesmíru. ... Kniha Vesmír. Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál.Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesm ... Albi Kouzelné čtení - Puzzle Vesmír | DárkyHry.cz ... .Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim ... Kouzelné čtení kniha Vesmír, Albi - Papírnictví Zbraněk + 420 605 444 161. [email protected] Jste s námi spokojeni? k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY