Kuře Kung-Prásk – Vlítneme na to!

Kuře Kung-Prásk – Vlítneme na to! - Cyndi Markoová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cyndi Markoová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuře Kung-Prásk – Vlítneme na to!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuře Kung-Prásk – Vlítneme na to! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cyndi Markoová. Číst Kuře Kung-Prásk – Vlítneme na to! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gusta Řízek býval jen obyčejné kuře. Pak se z něj ale stal SUPERHRDINA známý jako Kuře Kung-Prásk. Teď má konečně šanci ukázat světu, co v něm vězí, ohromit všechny svými superschopnostmi a dát všem zločincům ve městě na frak. Gusta si užívá pohodičky na drůbeží slavnosti, když vtom PUF! Všude létá peří a ulice jsou plné oškubaných kuřat. Žádná rozumná slepice nechce nosit kousavé vlněné svetry déle, než je nezbytně nutné. Bude to chtít hrdinu, který na to vlítne a záhadu vyřeší. Že by v tom měla prsty záludná bábinka Husíkůže? Kuře Kung-Prásk jde na to!


...ízek býval jen obyčejné kuře. Pak se z něj ale stal SUPERHRDINA známý jako Kuře Kung-Prásk ... Kung Prásk - kovář - YouTube ... . Teď má konečně šanci ukázat světu, co v něm vězí, ohromit všechny svými SUPERSCHOPNOSTMI a dát všem zločincům ve městě na frak. Gusta si užívá pohody Kniha: Kuře Kung-Prásk: Vlítneme na to! (Cyndi Marko). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Gusta si užívá pohody na drůbeží slavnosti, když vtom PUF! Všude létá peří a ulice jsou plné oškubaných kuřat. Žádná rozumná slepice nechce nosit kousavé vlněné svetry déle, než je nezbytně nutné. Bu ... Kuře Kung-Prásk - Vlítneme na to! - Knihkupectví Luxor ... . Žádná rozumná slepice nechce nosit kousavé vlněné svetry déle, než je nezbytně nutné. Bude to chtít hrdinu, který na to vlítne a záhadu vyřeší. Kuře Kung-Prásk jde na to! Sdílet 0 Gusta si užívá pohody na drůbeží slavnosti, když vtom PUF! Všude létá peří a ulice jsou plné oškuban...SOUVISEJÍCÍ KNIHY