Mystikaa logika a jiné eseje

Mystikaa logika a jiné eseje - Bertrand Russell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bertrand Russell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystikaa logika a jiné eseje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystikaa logika a jiné eseje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bertrand Russell. Číst Mystikaa logika a jiné eseje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od doby, kdy byl poprvé vydán sborník Mystika a logika a jiné eseje Bertranda Russella (1872–1970) již uplynulo téměř sto let. Navzdory tomu není jeho první překlad do češtiny, který nyní nakladatelství Academia vydává, určen k pouhému doplnění mezery v knihovně. Autor, mimo jiné nositel Nobelovy ceny za literaturu, kterou získal v roce 1950, významný filosof a matematik, ale též bouřlivý kritik společenských poměrů, v esejích s nečekanou naléhavostí a představivostí sděluje některé své základní postoje ve vztahu k filosofii, ostatním vědám – zejména matematice a fyzice – a světu kolem nás. Leckteré z jeho názorů provokují k nesouhlasu, v jiných čtenář může najít vyjádření vlastních, dosud možná jen tušených přesvědčení. V každém případě jsou inspirací k zamyšlení a hledání vlastní cesty v nepřehledném bludišti postmoderní doby.


..., kdy byl poprvé vydán sborník Mystika a logika a jiné eseje Bertranda Russella (1872-1970) již uplynulo téměř sto let ... Moc bezmocných a jiné eseje - Chci.cz ... . Navzdory tomu není jeho první překlad do češtiny, který nyní nakladatelství Academia vydává, určen k pouhému doplnění mezery v knihovně. Kupte knihu Mystika a logika a jiné eseje (Bertrand Russell) s 29 % slevou za 186 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kupte knihu Mystika a logika a jiné eseje (Bertrand Russell) s 7 % zľavou za 8.87 € v overenom obchode. Prelistujte str ... Mystika a logika a jiné eseje ... . Kupte knihu Mystika a logika a jiné eseje (Bertrand Russell) s 7 % zľavou za 8.87 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Od doby, kdy byl poprvé vyd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY