Výletník II.: 117 nových tipů na výlety po České republice

Výletník II.: 117 nových tipů na výlety po České republice - Jakub Pokorný | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Pokorný
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výletník II.: 117 nových tipů na výlety po České republice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výletník II.: 117 nových tipů na výlety po České republice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Pokorný. Číst Výletník II.: 117 nových tipů na výlety po České republice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kde najdeme nejužší českou uličku a projde jí vůbec silnější člověk? Jak vypadá krajina u Nových Heřminov, jež zanedlouho zmizí pod vodou přehradní nádrže? Která z plzeňských řek a který český pravoslavný kostel jsou nejkrásnější? Kudy vede „neviditelná“ hranice Čech a Moravy, zrušená před 70 lety, a jaké památky ji dodnes připomínají? Mohou blaničtí rytíři z hlediska logistiky vůbec opustit horu? Jak vypadá Tálínský rybník, který „se nahání“? A jaké to je, stoupat v klášteře v Králíkách povinně po kolenou do schodů? Poznávání české, moravské a slezské krajiny může být vzrušující bojovou hrou a luštěním záhad, jak ukázala už kniha Výletník, vydaná v roce 2017. Po jejím úspěchu přichází II. díl, který nabízí 117 nových tipů na výlet, sahajících od Komorní Hůrky na západě až po Velkou Javořinu na východě a přehledně rozčleněných podle oblastí. Jako podklad pro tuto nevšední publikaci posloužily oblíbené sloupky Jakuba Pokorného v Mladé frontě DNES; fotografiemi ji doprovodili autor a Josef Pepson Snětivý.


...ání české, moravské a slezské krajiny může být vzrušující bojovou hrou a luštěním záhad, jak ukázala už kniha Výletník, vydaná v roce 2017 ... VÝLETNÍK II - 117 NOVÝCH TIPŮ NA VÝLETY PO ČR | Aukro ... . Po jejím úspěchu přichází II. díl, který nabízí 117 nových tipů na výlet, sahajících od Komorní Hůrky na západě až po Velkou Javořinu na východě a ... Poznávání české, moravské a slezské krajiny může být vzrušující bojovou hrou a luštěním záhad, jak ukázala už kniha Výletník, vydaná v roce 2017. Po jejím úspěchu přichází II. díl, který nabízí 117 nových tipů na výlet, sahajících od Komorní Hůrky na západě až po Velkou Javořinu na ... Výletník II - 117 nových tipů na výlety po České republice ... ... . Po jejím úspěchu přichází II. díl, který nabízí 117 nových tipů na výlet, sahajících od Komorní Hůrky na západě až po Velkou Javořinu na východě a ... Poznávání české, moravské a slezské krajiny může být vzrušující bojovou hrou a luštěním záhad, jak ukázal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY