Chladná zrada

Chladná zrada - Dick Francis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dick Francis
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chladná zrada.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chladná zrada ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dick Francis. Číst Chladná zrada Online je nyní tak snadné!

POPIS


David Cleveland, šéf vyšetřovacího oddělení britského Jockey Clubu, pátrá v Norsku po anglickém jezdci, který zmizel ze zdejšího závodiště i s pytlem peněz ze vstupného. Proč by slušně vydělávající žokej kradl nikterak výraznou částku? Proč by to udělal tak očividným způsobem? A proč by navíc opouštěl manželku, kterou podle všeho hluboce miloval a s níž čeká dítě? Otázek bez odpovědí přibývá, stop je zoufale a mladý vyšetřovatel opětovně naráží na nedůvěru okolí i úskalí neznámého prostředí. Z anglického originálu Slay-Ride z roku 1973 přeložila Jaroslava Moserová-Davidová. Vydání třetí, v Euromedia první.


...aršavskij - Poslední případ komisaře Daibreta (Krimi) (Mluvené slovo SK) - Duration: 1:07:15 ... Kniha Chladná zrada - Dick Francis | knizniklub.cz ... . Mluvka Toulky Mluveným Slovem 111,628 views Nic není jen tak, zrada - význam slova napoví dost, a chladná, no, v Norsku se to dá předpokládat. Dostihový vyšetřovatel si dá zabrat, pečlivá kamufláž a jen zřídka jiný pohled s překvapením v očích je to, co zapadá do mozaiky masky protivníka, ale není sama. Chladná zrada Autor: Francis, Dick Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024250885 ISBN: 978-80-24 ... Chladná zrada - Dick Francis - Megaknihy.cz ... . Chladná zrada Autor: Francis, Dick Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024250885 ISBN: 978-80-242-5088-5 Originál: Slay Ride Překlad: Moserová-Davidová, Jaroslava Popis: Elektronická kniha, 192 stran, bez zabezpečení DRM, 0,3 MB ePUB, 1,0 MB Mobi, česky Rok vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY