Hlasy ze záhrobí

Hlasy ze záhrobí - Simon R. Green | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Simon R. Green
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlasy ze záhrobí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlasy ze záhrobí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon R. Green. Číst Hlasy ze záhrobí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seznamte se se zaměstnanci Carnackiho institutu – J.C. Chance: vedoucí týmu, statečný, šarmantní a až nesnesitelně arogantní; Melody Chambersová: technočarodějka, která udržuje v chodu veškerou jejich nadpřirozenobijeckou výbavu a Štístko Jack Palmer: děsivě deprimovaný telepat. Jejich popis práce: udělat NĚCO s duchy, uložit je k věčnému odpočinku, vypudit je a když to nepůjde po dobrém, tak jim nakopat ty jejich ektoplazmatické zadky… Ve známém strašidelném domě v tichém londýnském předměstí uskuteční čtyři universitní studenti experiment, který se strašlivým způsobem zvrhne. To nebo ten, koho přivolali, je připraví o jejich vědomí, takže z nich zůstanou jen prázdné tělesné schránky. To je případ pro Hledače duchů, připravené střetnout se s rozzuřeným poltergeistem a duše studentů mu zase vyrvat. Je to pro ně běžná prácička na jeden den. Jenomže netuší, že v jiné části města se chystá překročit práh mezi světy jiná, mnohem nebezpečnější bytost. Nyní už nejsou v sázce čtyři životy, ale existence veškerého lidstva.


...o s těmi hlasy ze záhrobí, jež někteří uvádí, že slyší ? Výzkumný tým specialistů se této záhadě podívá "pod poklop" ... Hlasy ze záhrobí / Voci dal profondo (1991) | Ve filmotéce ... ... . Vraždy v Midsomeru - Hlasy ze záhrobí (4. díl, 3. série) by Filmy a seriály Cze. 04/03 (13. díl) Hlasy ze záhrobí (Beyond the Grave) 1:41:37. Vraždy v Midsomeru - Zahrada smrti (1. díl ... Vraždy v Midsomeru, britský seriál, který je opravdu úspěšný! :-) Pokud se Vám video líbí, dejte prosím like, děkuji Omlouvám se za výpadky zvuku v tomto vid... Ahoj lidi, Vítejte u nového videa, dnes jsme pro Vás vyšetřili okolí nejstrašidelnějšího místa na světě, KOSTNICE ! Jest ... Hlasy ze záhrobí (1991) online ke zhlédnutí - Filmy ... ... ... Ahoj lidi, Vítejte u nového videa, dnes jsme pro Vás vyšetřili okolí nejstrašidelnějšího místa na světě, KOSTNICE ! Jestli se video bude líbit, nezapomeňte zanechat: Like Odběr ... Spiritismus učí, že duchové zemřelých mohou navazovat spoje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY