Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku

Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku - Vanessa Rogers | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vanessa Rogers
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vanessa Rogers. Číst Hry a aktivity pro zkoumání emocí: Pro děti školního věku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7–13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně vyjadřovat vlastní pocity. Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ale i šikanou nebo žárlivostí. Jejich cílem je podpořit u dětí zdravé sebevědomí, rozvíjet jejich ambice a motivaci a pomoci jim, aby se v kolektivu cítily dobře a bezpečně. Každá aktivita je jasně vysvětlená, její popis zahrnuje cíl, jehož má být dosaženo, pomůcky, jež jsou k tomu zapotřebí, a celkový průběh. Vanessa Rogers je učitelka, má dlouholeté zkušenosti v práci s mládeží. Na toto téma napsala řadu knih. V Portále vyšla v roce 2011 její kniha Kyberšikana.


...ka „Hry a aktivity pro zkoumání emocí" je určena pro děti školního věku, od 7 do 13 let ... ROGERS, Vanessa : Hry a aktivity pro zkoumání emocí ... . Tato kniha obsahuje řadu her a aktivit, pomocí níž se děti naučí zorientovat ve svých pocitech. Je určena pro učitele, vychovatele a vedoucí dětských oddílů. Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7-13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně vyjadřovat vlastní pocity. Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ... Hry a aktivity pro zkoumání emocí | Srovnanicen.cz ... . Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ale i šikanou nebo žárlivostí. Zábavné hry a aktivity jsou určené pro děti ve věku 7-13 let a jejich cílem je pomoci dětem zkoumat, chápat a pozitivně vyjadřovat vlastní pocity. Jednotlivé aktivity se zabývají např. vztahy mezi vrstevníky, navazováním přátelství, ale i šikanou nebo žárlivostí. Hry a aktivity pro zkoumání emocí: pro děti školního věku 279...SOUVISEJÍCÍ KNIHY