Tajemná úmrtí v českých zemích

Tajemná úmrtí v českých zemích - Jiří Herna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Herna
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemná úmrtí v českých zemích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemná úmrtí v českých zemích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Herna. Číst Tajemná úmrtí v českých zemích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se věnuje nejvýznamnějším vraždám a smrtím, které dosud nebyly objasněny, nebo nad nimi stále visí spousta otazníků. Je tvořena z 12 samostatných kapitol, z nichž každá se věnuje jedné postavě našich dějin.Chtěl skutečně Boleslav smrt svého bratra, svatého Václava? Komu byli trnem v oku husitští vojevůdci Jan Žižka a Prokop Holý? A kdo mohl stát za atentátem na Františka Ferdinanda d´Este? Navíc i jeho žena Žofie, která se nesměla oficiálních akcí zúčastňovat, s ním zrovna v tu dobu byla ve voze… Autorovy úvahy nad těmito ošemetnými otázkami přicházejí se zajímavým vysvětlením. Ukazují na nesrovnalosti a detaily, které nutně vytvářejí pochybnosti. Poutavě popisuje jednotlivé události odlišné od klasického výkladu dějin. Při čtení vás okamžitě vtáhne do děje a budete mít pocit, jako byste se přímo účastnili těchto zlomových okamžiků našich dějin.


... úmrtí v českých zemích. Běžná cena 249,00 K ... Jiří Herna | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Mladá česká autorka (narozena 1988 v Jihlavě), která svou touhu psát ... Více o autorce. Anna Beatrix Tajemná úmrtí v českých zemích Autor: Herna, Jiří Nakladatel: Lirego EAN: 9788090755048 ISBN: 978-80-907550-4-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Úvod Knihy Populárně naučná literatura Záhady a mystéria Tajemná úmrtí v českých zemích Tajemná úmrtí v českých zemích Cena v prodejně: 249 Kč Tajemná úmrtí v českých zemích - Jiří Herna. Kniha se věnuje nejvýznamnějším vraždám a smr ... Tajemná úmrtí v českých zemích LIREGO s.r.o. ... . Kniha se věnuje nejvýznamnějším vraždám a smrtím, které d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY