Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy)

Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Táňa Keleová-Vasilková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Táňa Keleová-Vasilková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy).pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Keleová-Vasilková. Číst Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy. Nejmladší z nich, Emu, nejvíc trápí skutečnost, že se se sestrami vzájemně odcizily, ale nedokáže to změnit. Naštěstí je tu ještě jejich máma a ta se pokusí vše napravit. Moje recepty Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru. Pomůže vám k tomu stylový zápisník s třiceti ověřenými rodinnými recepty z kuchyně Táni Keleové-Vasilkové, doplněný citáty z jejích románů.


... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) od Táňa Keleová-Vasilková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Tři sestry - Vyhledávání na Heureka.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Tři sestry: Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy ... Kniha: Tři sestry + Moje recepty ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Noxi s. r. o. ... . Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy ... Kniha: Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Táňa Keleová-Vasilková ... Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čeh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY