Uleželé želé

Uleželé želé - Jiří Dědeček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dědeček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Uleželé želé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Uleželé želé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dědeček. Číst Uleželé želé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor Jiří Dědeček přichází s další hravou poetickou knížkou nazvanou zvukomalebně Uleželé želé. Malí čtenáři i jejich rodiče zde najdou praštěné básně zpracovávající nejrůznější životní situace, například školní oběd: Polévku zelnou jedla jsem / se zbraní střelnou za pasem/ kdyby mě byla polila / na místě bych ji skolila. Jedno oko nezůstane suché. Kongeniálními ilustracemi knihu i tentokrát vyzdobila Aneta Žabková.


...lé želé jsou rozverné nonsensové verše od - ano TOHO - písničkáře, básníka a překladatele Jiřího Dědečka ... Uleželé želé - Knihkupectví Luxor ... . Pohrává si s tématy obyčejnými, staví je na hlavu a do některých si rýpne. A to je radost číst. Cihly Nebem se mihly, vzdálené, tři čtyři cihly pálené. Odkud se ženou? Od Baltu, na dovolenou na Maltu. Počet stran: 123, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: Limonádový Joe, Autor Jiří Dědeček přichází s další hravou poetickou knížkou nazvanou zvukomalebně Uleželé želé. Malí čtenáři i jejich rodiče zde najdou praštěné básně zpracovávající ... Uleželé želé. Vydali se man ... Uleželé želé - Jiří Dědeček od 255 Kč - Heureka.cz ... . Malí čtenáři i jejich rodiče zde najdou praštěné básně zpracovávající ... Uleželé želé. Vydali se manželé. do cukrárny na želé. ale na uleželé. Vždyť znáte - který dospělý. uleželé želé oželí? Potkalo je nemehlo. ochutnalo ulehlo. Přesně takhle milé děti. se to celé se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY