Povedený střelec

Povedený střelec - Petr Klouda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Klouda
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Povedený střelec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Povedený střelec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Klouda. Číst Povedený střelec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vzpomínek zachycuje Petra Kloudu z několika různých pohledů a určitě přinutí čtenáře k přemýšlení. První část je hlavně humorné vyprávění muzikanta - špičkového hráče na steel kytaru. Hrál v Country beatu Jiřího Brabce, doprovázel Naďu Urbánkovou, Karla Černocha, Petru Černockou a mnoho dalších. Stále je žádaným studiovým kytaristou, i když má nyní i jiné, zajímavé civilní povolání. Druhá část knihy je o autorově hledání vlastního minulého života. Věří totiž tomu, čemu se říká hypnotická regrese a zde popisuje, co při sezeních v tomto stavu cítil a viděl. Čtenáři nic nevnucuje, jen vypráví svůj příběh.


... Povedený střelec | Petr Klouda. Povedený střelec | Kniha vzpomínek zachycuje Petra Kloudu z několika různých úhlů pohledu a určitě čtenáře přinutí k přemýšlení ... Club Střelec - Home | Facebook ... . První část je převážně humorné vyprávění muzikanta - špičkového hráče na steel kytaru. Hrál v Country beatu Jiřího Brabce, doprovázel Naďu Urbánkovou, Karla Černocha, Petru ... Kniha: Povedený střelec - Petr Klouda. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena ... strelec | Srovnanicen.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Povedený střelec. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY