V temnu

V temnu - Lina Bengtsdotterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lina Bengtsdotterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V temnu.pdf


Chcete si knihu přečíst?V temnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lina Bengtsdotterová. Číst V temnu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl úspěšné série nové královny švédské krimi Liny Bengtsdotterové. Charlie Lagerová odkrývá další tajemství švédského maloměsta v kriminálním románu o ztrátě a zranitelnosti.Francesca Mildová je mladá, inteligentní, i když poněkud zvláštní dívka z bohaté rodiny. Na internátní škole se spřátelí s Paulem, v němž konečně najde spřízněnou duši. Ovšem když Paul zemře, zhroutí se jí svět a ona hledá útěchu v alkoholu a sebepoškozování. Je si jistá, že Paul sebevraždu nespáchal, nikdo jí ale nevěří. Francesca je odhodlaná přijít smrti svého mého nejlepšího přítele na kloub. Za každou cenu…O dvacet let později je Charlie Lagerová právě uprostřed náročného vyšetřování, když ji její strachy a úzkosti přemůžou a ona je nucena vzít si dovolenou. Odjede proto do Gullspangu, místa, kde se narodila a vyrůstala a kam už se nechtěla nikdy vrátit. Pak se doslechne o tom, že před lety se v okolí Gullspangu záhadně ztratila dívka. Francesca. Prostě zmizela a pátrání po ní vyplynulo do ztracena…Charlie by chtěla případ znovu otevřít, aby zjistila, co se s dívkou vlastně stalo. Postupně však zjišťuje, že s Francescou toho měla společného mnohem víc, než se na první pohled zdá. Když ji navíc její kamarádka z dětství Susanne požádá o pomoc, poté, co ji opustil manžel, Charlie se rozhodne v Gullspangu nějaký čas zůstat. Doléhají na ni strachy z dětství i záhada Francescina zmizení. Brzy zjistí, že ne všichni jsou z jejího pátrání po minulosti nadšení.


... Uchovejte v Temnu alias U.v.T. vznikla v Lednu roku 2017 v Černošicích u Prahy ... Kniha: V temnu (Lina Bengtsdotter) | Martinus ... . Pohybuje se v různých žánrech jako rock, hardrock, crossover, heavy metal, "hardcore", funky a to vše s českými texty. Kapela U.v.T. má v repertoáru výhradně autorskou hudbu. V temnu Druhý díl úspěšné série nové královny švédské krimi Liny Bengtsdotterové. Charlie Lagerová odkrývá další tajemství švédského maloměsta v kriminálním románu o... www.slusnejkanal.cz www.facebook.com/SlusnejKanalTV www.youtube.com/user/FAJNR ... Emperor Tenmu - Wikipedia ... ... www.slusnejkanal.cz www.facebook.com/SlusnejKanalTV www.youtube.com/user/FAJNROCKTV www.plus.google.com/u/1/111237780539582721210/posts www.twitter.c...SOUVISEJÍCÍ KNIHY