V tónech duhového života

V tónech duhového života - Jakub Hübner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Hübner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V tónech duhového života.pdf


Chcete si knihu přečíst?V tónech duhového života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Hübner. Číst V tónech duhového života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o naději, lásce, hledání, začínající kariéře a životním tápání. Daniel je mladý, ambiciózní a talentovaný zpěvák, studuje konzervatoř a zpívá v kapele. Jako každý umělec touží po úspěchu. Hledá své místo v životě a zároveň se poohlíží po tom pravém, s nímž by dokázal žít. Dan je totiž gay. Svou orientaci považuje za danou věc. Je sám na sebe zdravě hrdý a rozhodně o sobě nikdy nepochyboval. Leč lze podobný liberální přístup v dnešní době očekávat ode všech v okolí? Daniel chce v životě okusit co nejvíc a v písku času zanechat co možná nejvíce stop. Dokáže Daniel nakonec odolat svodům okolního světa? Vytrvá na své cestě za štěstím? To vše a ještě více se dozvíte v barevném příběhu doplněném o osobité ilustrace malířky Ivety Breburdové.


...e 6.3. se autor knihy ''V tónech duhového života'' Jakub Hübner setkal na charitativním koncertu věnovaném českým hemofilikům, který se konal v Malostranské besedě, s českou herečkou, blogerkou a autorkou bestsellerové knížky z hereckého prostředí ''Kafe a cigárko'' Maruškou Doležalovou ... Kniha V tónech duhového života - Trh knih - můj ... ... . Promo sestřih ze slavnostního křtu knihy Jakuba Hübnera '' V tónech duhového života'', který se konal 29.10.2015 v literární kavárně knihkupectví Academia na... V tónech duhového života. 219 To se mi líbí. Milostně psychologický příběh s autobiografickými prvky o profesním i citovém hledání mladého zpěváka s homosexuální orientací. Kniha V tónech duho ... V tónech duhového života - Jakub Hübner | Knihy Dobrovský ... .10.2015 v literární kavárně knihkupectví Academia na... V tónech duhového života. 219 To se mi líbí. Milostně psychologický příběh s autobiografickými prvky o profesním i citovém hledání mladého zpěváka s homosexuální orientací. Kniha V tónech duho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY