Za modrým horizontem událostí

Za modrým horizontem událostí - Frederik Pohl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Frederik Pohl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Za modrým horizontem událostí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za modrým horizontem událostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frederik Pohl. Číst Za modrým horizontem událostí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve volném pokračování jedné z nejslavnějších ság žánru science fiction se opět setkáváme s Robinettem Broadheadem, který sice pohádkově zbohatl, artefakty Heecheeů mu ale přesto nedávají spát. Založí tedy vlastní kosmickou společnost, jež má za úkol shromažďovat veškeré informace o těchto mimozemšťanech a následně vyšle výpravu k nově objeveným objektům ve Sluneční soustavě, z nichž jeden by mohl být vytouženou Továrnou na potraviny, která by lidstvo navždy zbavila hladu. Po přistání se výprava překvapivě setkává s potomkem zesnulých prospektorů, jenž je doslova pokladnicí vzácných heecheovských znalostí. Je tak objeven nejen účel tzv. modlitebních vějířů, ale i cesta lodí do podivného místa, které je dle chlapcova vyprávění doposud obydleno. Je možné, že jsou jeho obyvateli legendární Heecheeové?


...ámka: Četl jsem vydání z roku 1993 s dost podivným názvem "Za horizontem modrého jevu", což až odrazuje od čtení, další vydání z roku 2004 má mnohem výstižnější název "Za modrým horizontem událostí" ... Za modrým horizontem událostí - Frederik Pohl ... ... . Hledáte Za modrým horizontem událostí od Frederik Pohl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Za modrým horizontem událostí Autor: Pohl, Frederik Nakladatel: Argo Triton EAN: 9788075537027 ISBN: 978-80-257-2829-1, 978-80-7553-702-7 Originál: Beyond the Blue Event Horizon Překlad: Engliš, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Všechny informace o produktu Kniha Za modrým horizontem událostí, porovnání cen z internetov ... Za modrým horizontem událostí - Frederik Pohl | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Za modrým horizontem událostí, porovnání cen z internetov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY