Znovuzrozený čas

Znovuzrozený čas - Lee Smolin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lee Smolin
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znovuzrozený čas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znovuzrozený čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Smolin. Číst Znovuzrozený čas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor ve své kontroverzní knize zkoumá radikální možnost, kterou fyzikové obvykle neberou v úvahu, a sice skutečnost času.Zatímco v každodenním životě vnímáme čas jako skutečný a podřizujeme mu zcela svoje jednání, pro potřeby fyzikálního zkoumání je takový náhled na čas nevhodný. Fyzikové při zkoumání a formulování zákonů, které utvářely a utvářejí podobu světa, vidí čas jako iluzi: v běžném vnímání se vše sice s časem mění, ale fyzikální zákony se obvykle chápou jako v čase neměnné, univerzálně a vždy platné.Smolin ovšem tvrdí, že vše může být zcela jinak, že i fyzikální zákony se mohou v čase měnit; a zkoumá, jaké důsledky by to mělo pro vědu i pro svět jako takový.


...rozený čas Lee Smolin Nakladatelé: Argo , Dokořán 2015 Kniha Znovuzrozený čas Přidat komentář ... Kniha Znovuzrozený čas - Lee Smolin | knizniklub.cz ... . rabor. 2 01. ledna. Nevím co jsem od toho čekal, asi nějakou mírně neortodoxní populárně naučnou knihu o moderní fyzice, která na rozdíl o jiných nebude ztrácet čas plkáním o temných nesmyslech a pújde na to trochu od lesa. ... Kniha: Znovuzrozený čas - Lee Smolin. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je ... Znovuzrozený čas ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Znovuzrozený čas . Lee Smolin; Lee Smolin . 5,0 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Hobby a voľný čas Ezoterika a duchovno Prírodné vedy. Všetky knihy autora . Arg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY