Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet

Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet - Radleigh Valentine | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radleigh Valentine
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radleigh Valentine. Číst Andělské tarotové karty: Kniha a 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tarot je odnepaměti ceněn pro svoji schopnost podávat podrobné a přesné předpovědi. Radleigh Valentine společně s ilustrátorem Steve A. Robertsem pro vás vytvořil první balíček tarotových karet, který je něžný, plný bezpečí a důvěry! Všechna slova na těchto kartách, stejně jako ilustrace, jsou pozitivní a krásná, přičemž si stále zachovávají magické účinky tradičního tarotu. Doprovodná příručka vám osvětlí kroky, jak poskytnout přesný výklad sobě nebo ostatním, a vysvětluje obecný význam každé karty. Je to tarot bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů, jednorožců, víl a mořských panen. Andělské tarotové karty vám poskytnou inspirující vedení na vaší životní cestě!


...ndělské tarotové karty -- Kniha a 78 kaert - Doreen Virtue; Radleigh Valentine ... Andělské tarotové karty (kniha + 78 karet) - U Džoudyho ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Doreen Virtue a Radleigh Valentine vytvořili první balíček tarotových karet, který je bezpochyby ... Všechny informace o produktu Kniha Doreen Virtue, Radleigh Valentine Andělské tarotové karty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Doreen Virtue, Radleigh Valentine Andělské tarotové karty. ... Kniha a 78 karet - Barbara Moore, Stephanie Pui-Mun Law. Andělské tarotov ... Andělské tarotové karty - Vyhledávání na Heureka.cz ... . ... Kniha a 78 karet - Barbara Moore, Stephanie Pui-Mun Law. Andělské tarotové karty Kniha a 78 karet. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Zaujaly mne především svým naprosto jiný zpracováním, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY