Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti

Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti - Ladislav Špaček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale hlavně se od dědečka dozvídá spoustu informací o zemích, které navštěvují, o jejich historii, jazycích, národních jídlech a tradicích. Dědeček jí vypráví pověsti a historické příběhy, z nichž Viktorka pozná, že žijeme v nejkrásnější době evropských dějin. Pro velký úspěch stejné koncepce předchozích dílů je knížka doplněna o CD, jež načetl sám Ladislav Špaček.


...ávejte knihu Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3 v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Kniha Dědečku, vyprávěj - Etiketa a etika pro děti ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale ... V ... Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti ... ... . Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale ... Všechny informace o produktu Kniha Dědečku, vyprávěj - Etiketa a etika pro děti komplet 3 knihy + 3 CD - Špaček Ladislav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dědečku, vyprávěj - Etiketa a etika pro děti komplet 3 knihy + 3 CD - Špač...SOUVISEJÍCÍ KNIHY